^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
SET KEBAP
SET KEBAP

1978 Yılında kurulan ‘SET KEBAP’ o günden bu yana hiçbir şekilde yiyecek ve hizmet kalitesinden ödün vermedi.
Lezzetli kebapları, bahçede muazzam öğlen yemeği veya gün boyu süren mangal keyfinin yanısıra yine gün boyu hizmet alabileceğiniz STEAK displayinden seçtiğiniz özel etlerin ızgaralarını göz alıcı bahçesinde veya iç dekorasyonu keyifli vakit harcamanıza yönelik hazırlanmış iç mekanında tadabilirsiniz. 35 yıldır ‘KEBAP’ lideri olan ‘SET’ ismini artık ‘MANGAL’ ve ‘STEAK’ konusunda da liderliğe oturtma amacındayız.
İç ve bahçe mekanlarına konuşlandırdığımız ‘MANGAL’ bölümlerinde, büfede sunulan ürünleri misafirlerimizin kendisi seçerek, bizden yardım alarak veya yardım almadan kendileri oturdukları masada pişirebiliyorlar. Japon mutfak kültürünün bir parçası olan ‘TEPPANYAKİ’ şeklinin bir benzeri olan ‘MANGAL’ bölümünde koku, is ve duman yapmayan ‘FINDIK KABUĞU KÖMÜRÜ’ kullanmaktayız. Bu sayede kansorojen içermeyen bir pişirme şekli olduğunu hatırlatırız. Şehirde eşi olmayan ‘MANGAL’ bölümünü ısrarla tavsiye ediyoruz.
‘STEAK’ konusunda ‘DRIED AGE’ etlerimizi özenle sunduğumuz displaylerden misafirlerimizin kendisi seçerek ‘Steak’ reyonundaki ızgarada veya kendi oturduğu ‘Mangal’ bölümünde hazırlatabiliyorlar. Et seçimlerinde birçok çeşit et bulundurmaya özen gösteriyoruz. ‘Dallas,Newyork, Porter Steak çeşitlerinin yanısıra T-Bone Steak ve her türlü Bonfile ve Kontrafile çeşitleri, ‘Steak’ bölümümüzdeki ürünlerden sadece bazıları.
Sizlere son olarak ‘Kebap, Mangal ve Steak’ yanısıra yerli ve yabancı şarapları da tattırmayı amaç edindiğimizden, yemek ve şarap fiyatlama konusunda ticari kaygı gütmeden uygun menüler oluşturduğumuzu vurgulayarak, bu kültürü tatmanızı tavsiye ediyoruz.

Adres: Nispetiye Caddesi No:13, Etiler / İSTANBUL

Telefon: 0212 264 52 66

Ahh İstanbul!