^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
Doy – doy Restaurant

Doydoy-Sultanahmet1Doydoy Restaurant 1989 yılında Sultanahmet sokağında küüçük ama şirin bir yer olarak 5 masa ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana lezzet kalitesi ve hizmet prensiplerini hiçbir zaman kaybetmedeb bugünlere taşımıştır.
Zaman içinde Sultanahmet’in gözbebeği olan doydoy restaurant, dünyanın dört bir tarafından gelen misafirlerine Türk lezzetlerini dünyaya en başarılı şekilde tanıtmaktadır. Dünyanın ve uygarlığımızın beşiklerinden biri olan ›stanbul Sultanahmet’de restaurantımızın teras katında, güzel manzaramız ve tarihin eşsiz dokusunu hissederek Türk mutfağının eşsiz lezzetiyle keyifli saatler geçirmeye siz misafirlerimizi bekliyoruz.
Sultanahmet’in büyüleyici ortamında Türk Mutfağının lezzetlerini ayrı ayrı tadabileceğiniz, Doydoy Restaurant müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiştir. Restaurantımızın her katında ayrı bir hava, ayrı bir güzelliği yaşayacaksınız. Grup yemeklerindeki misafirperverliğiyle, iş yemeklerindeki disipliniyle ve acenta misafirlerinin memnuniyeti ile Sultanahmet’de Türk mutfağı lezzetlerini en güzel şekilde tadabilirsiniz.

Doy – doy Restaurant'da faydalanabileceğiniz imkanlar;

Ahh İstanbul!