^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
Hakkımızda

Bulunduğunuz bölgedeki her mekanı tanıyor musunuz?  Yada ilk defa gideceğiniz bir ilde nerede yemek yersiniz. Sizin için önemli başlıklar vardır. Konumu, imkanları, temizliği, lezzeti. Yeni bir ilde bunu sağlayan restoranları nereden ve ne şekilde bulacaksınız. Hele biraz titizseniz aç kalmasanız bile o gün canınızın istediği balığı yiyemeyeceksiniz. Halbuki siz yeni iller ve yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz.

“Kebap Nerede Yenir” ekibi bu amaç için bir araya geldi ve sizlere Tüm Türkiye’de “Kebap Restoran Rehberi” oluşturdu.

Türkiye Kebap Restoranlarını bir çatı altında toplama kararıyla kurduğumuz bu siteyi anlaşılır, sade ve sizlerin pratik kullanımına yönelik tasarlamaya çalıştık.
İstedik ki oradan oraya gitmeden, sayfalardan kopmadan olduğunuz bölgedeki yada gideceğiniz bölgedeki balık restoranlarını daha önce sitemiz aracılığıyla keşfedin. Gidip saatlerinizi geçireceğiniz bu keyifli mekanları tanıyın.

Hedefimiz Tüm Türkiye Rehberi olmak. Ancak bu zaman alacak biliyoruz. Sizin de tavsiyelerinizle rehberimize her gün yeni balık restoranları eklenerek, zamanla sizin için güzel bir rehber olacağı düşüncesindeyiz.

Ahh İstanbul!