^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
Keyf-i Mangal
Keyf-i Mangal

Soğuk Başlangıç

Zeytinyağlı ve soğuk meze çeşitleri, mevsimine uygun olarak hazırlanan ve doğal lezzetlerden oluşan 8 çeşit olmak üzere tek tabak veya serpme şeklinde servis edilir.

Sıcak Başlangıç

Sigara böreği, paçanga böreği ve keyf-i special seçeneklerimiz bulunmaktadır.( salata, mevsim yeşillikleri ve ege otları )

Et Ürünleri

Köfte, kanat, tavuk şiş, kuzu şiş, antrikot, et pirzola, külbastı, sucuk, tavuk pirzola, mantarlı fileminyon veya karışık et olarak seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Tatlı ve Kurabiye Çeşitleri

Çikolatalı parfe, yaş pasta çeşitleri, supangle, közde künefe, ekler pasta, sütlaç, kazandibi, tavukgöğsü, profiterol, tatlı ve tuzlu kurabiye çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Keyf-i Mangal’a has olarak;

Odun ateşinde çayımızı ve közde pişirerek sunduğumuz türk kahvemizi denemenizi şiddetle öneririz.Ayrıca masanıza semaver çayınızı alıp çay keyfinizi de yapabilirsiniz.

Restoran Bölümünün Yanısıra;

Damak zevkinize uygun geniş ürün seçeneği olan dana kuzu ve piliç etlerinin engüzel ve kaliteli sunumunu et dolabımızda göreceksiniz.Mangal başında kendiniz pişirip kendiniz yiyebileceksiniz.

Restoran, cafe, mangalbaşı, ve piknik alanlarıyla haftanın 7 günü çocuk oyun alanları ve spor alanı ile hoş zaman geçirebileceğiniz eşsiz bir mekan

KEYF-İ MANGAL

Adres :  Fındıklı Mah. Başıbüyükyolu Cad. NO:10 Gold Country Park MALTEPE / İSTANBUL/TÜRKİYE

Telefon : 216 575 23 88

Yakın Mekanlar
Ahh İstanbul!