^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
Kırçiçeği Bodrum

kircicegi-bodrum-1Biz, Aydın’ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.
Beldemiz insanının temel özelliklerinden olan “her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek” tüm Aydın’lılarda olduğu gibi bizim ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur.

Sayın Kemal İpbaş ve Osman İpbaş tarafından 1985 yılında kurulan Kırçiçeği, bu gün 16 şubesi ile günün 24 saati boyunca siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Şubelerimiz, Sayın Kemal İpbaş’ın başkanlığında ailemiz mensupları tarafından yönetilmekte ve şirketimize bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

28 yıl önce yaratmış olduğumuz lezzetlerimizi bu gün itibarı ile 16 şubemizde her gün binlerce kişiye ulaştırmanın, yüzlerce insana iş imkanı sağlamanın, ödediğimiz vergiler ile ülkemiz ekonomisine katkılar sağlamanın, bağlı bulunduğumuz vergi dairelerinden, ticaret odalarından ve mesleki kuruluşlardan takdirnameler, ödüller almanın mutluğunu yaşıyoruz.

Emsalsiz lezzetlerimizi güler yüzlü hizmetimiz ile sizlere sunmaya, her şeyin en iyisini yaparak sizleri mutlu etmeye, sizin ilginiz ve sevginiz ile büyümeye devam edeceğiz.

Teşekkürlerimizle..

Kırçiçeği Bodrum'da faydalanabileceğiniz imkanlar;

Ahh İstanbul!