^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
Kullanım Koşulları

1. Doğrudan veya dolaylı olarak diğer üyeler, üçüncü kişiler ve markalar, mekanlar, mekan sahipleri veya mekan çalışanları hakkında hakaret anlamına gelebilecek yorumlar yazmak yasaktır. Bu durumlarda kişiler arasında oluşabilecek anlaşmazlıklar ve hukuksal süreçte “Kebap Nerede Yenir” sitesi sorumlu tutulamaz.

2. “Kebap Nerede Yenir” sitesinde yer alan tüm restoranlar bilgilendirme mesajları, email ve cep telefonu mesajları almak için izin vermiş sayılırlar.

3. “Kebap Nerede Yenir” sitemizde yer alan firmalara ait tüm tanıtımlar, yazılar, fotoğraflar, logolar, kampanyalar etkinlikler, haberler ve diğer bilgiler ilgili firmalar tarafından verilmekte, yine ilgili firmalar tarafından istenildiği zaman “Kebap Nerede Yenir” tarafından değiştirilebilmekte, güncellenebilmekte ve yenileri eklenebilmektedir. Bu nedenlerle bu bilgilerin tamamı ve tüm sorumluluğu ilgili firmalara aittir. Aynı şekilde Firmalar tarafından sağlanarak “Kebap Nerede Yenir” e bildirilen indirimler de ilgili firmayı bağlamaktadır.

4. Küfür veya hakaret içeren yorum ve yazılar yazmak yasaktır.

5. “Kebap Nerede Yenir” sitesinden e-bülten almak için girmiş olduğunuz e-mail adreslerinize sadece “Kebap Nerede Yenir” yönetimi tarafından ulaşılabilir. Sizin isteğiniz ve bilginiz dışında hiçbir şekilde başka kişi ya da kuruluşlara verilmeyecektir.

6. “Kebap Nerede Yenir” , üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. “Kebap Nerede Yenir” sitesinde kullandığı ve işbirliği içerisinde olduğu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir.

7. “Kebap Nerede Yenir” bu sitedeki ya da üçüncü şahıs sitelerindeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları konusunda, doğruluk, kesinlik, dakiklik, güvenilirlik ya da başka açılardan hiç bir garanti vermez. Bu site içeriğinde bulunan bilgilerin güncellenmesinden üye mekanların yetkilileri sorumludurlar.

8. “Kebap Nerede Yenir” sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı “Kebap Nerede Yenir” in hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

9. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden “Kebap Nerede Yenir” ‘in bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, “Kebap Nerede Yenir” in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

10. “Kebap Nerede Yenir” işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

11. “Kebap Nerede Yenir” e girdiğiniz andan itibaren yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.

12. Bu anlaşma, “Kebap Nerede Yenir”.com tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir.

Ahh İstanbul!