^ Sayfa Başı
Hacked by HiLLs
Ücretsiz Firma Ekle
 
Nasıl Çalışır

Kebap Nerede Yenir size gidebileceğiniz tüm illerde bulunan kebap restoranlarını sunar.

Kebap Restaurant Rehberimiz  bulunduğunuz ildeki    kebap restoranlarıyla ilgili her konuya cevap alabileceğiniz düzende ve kolay bir sistemdir.   İlgilendiğiniz Restoranın  Restoran  Bilgileri, Restoran  Konumu,  Restoran  ile ilgili yorumlar ve Restoran Fotoğraflarını Kebap Nerede Yenir ‘de bulabilirsiniz.

Sitemizden seçtiğiniz restoran için rezervasyon yaptırabilir.  Merak ettiğiniz restoranlar için canlı yardım aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Çalışır…
Kebap Restaurant Rehberi  kategorisine  girdiğinizde sıralanan il kategorilerden kebap yemek istediğiniz ili seçebilir  ve  kebap restoranlarını inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon Sistemi
Kebap Nerede Yenir seçtiğiniz restoranda sizin için rezervasyon yaptırır,  sizin aldığınız hizmeti takip eder.  Bunun için seçtiğiniz restoran bölümünde “Rezervasyon Yap” butonunu kullanabilirsiniz.  (Rezervasyon sistemimizde aynı gün için rezervasyon yapılmamaktadır. Ancak bize telefonla ulaştığınızda aynı gün için rezervasyon talebiniz değerlendirilip yer imkanı olan restoranlar tarafınıza önerilir.)

Canlı Yardım
Canlı yardım sayesinde Kebap Nerede Yenir ile iletişime geçip merak ettiğiniz, yeni kebap restoranları tanıma imkanı bulabilirsiniz.  Bunun için logomuzun yanında olan “Canlı Yardım” butonunu kullanabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz sizinle iletişiminde bulunduğunuz il için damak tadınıza, gözünüze hitap edecek, sağlıklı koşullarda çalışan restoranlar ile ilgili bilgi verir.  Yeni lezzetler ve yeni mekanlar keşfetmenizi sağlar.

Ahh İstanbul!